Karate klub Prevalje

Datum rojstva: 1963
Izobrazba: Inž.el.

Karate stopnja: 5. DAN JKA
Strokovna usposobljenost: inštruktor A -  mednarodno C, izpraševalec A - mednarodno C, sodnik A - mednarodno C.
Glavni trener Karate kluba Prevalje in predsednik sodniške komisije JKA Slovenije.

Ivan Mravljak je začel trenirati leta 1980 v karate klubu Ravne na Koroškem. Njegov prvi učitelj je bil g.Borovnik Bruno. Njegova dolgoletna učitelja sta bila tudi brata Vladimir in Ilija Jorga.
Na začetku je bil včlanjen v Koroško-Šaleško ligo karateja, ko je le ta prenehala z delovanjem pa se je včlanil v ZTKS (Zveza tradicionalnega karateja Slovenije), po razprtijah pa je prešel v SZTK (Slovensko zvezo tradicionalnega karateja).
Krovni mojster zveze je bil Hidetaka Nishiyama pri katerem se je tudi izobraževal.
Slovenijo je večkrat zastopal na ETKF in ITKF prvenstvih v kategoriji kumite, kata in Fuko go.

93 - ETKF Torino Italija
94 - ETKF Passau Nemčija
94 - ITKF Treviso Italija
97 - ETKF Davos Švica
98 -ETKF Caorle Italija
98 - ITKF Waršava Poljska
2000 - ITKF Bologna Italija

2011 - Beek Nizozemska sojenje JKA EP;  2012 - Praga Češka sojenje JKA EP; 2013 - Konstanz Nemčija in Kruševac Srbija sojenje JKA EP; 2014 - Kortrijk  Belgija in Praga Češka sojenje JKA EP; 2015 - Praga Češka in Bochum Nemčija sojenje JKA EP; 2016 - Niš Srbija sojenje JKA EP.

Od japonskih mojstrov je največ sodeloval z Hiroshi Shiraijem. Bil je tudi član njegove zveze ISI (Istituto Shotokan Italia). Prvo mojstrsko stopnjo je položil 1985, leta 2002 pa je opravil stopnjo 4. dan.
Od leta 2004 je član JKA (Japan karate association). Leta 2011 je položil stopnjo 5. DAN tudi v JKA karateju.

Samo Sobočan

ime, priimek: Samo Sobočan
Datum rojstva: 1978
Izobrazba: gim.

Karate stopnja: 4. DAN JKA
Strokovna usposobljenost: inštruktor A, sodnik B, izpraševalec A.
Pomočnik glavnega trenerja Karate kluba Prevalje

Tara Ledinek